• Graniser
  • Seramikbul Haber
Günün Fırsatı Göz Atın
KARİYER
Hakkımızda

Seramikbul.com 2013 yılı Ocak ayında sektörel bilgi ve mimari tecrübeyle seramik sektörünün buluşma noktası olarak yayına girmiştir. Seramikbul.com’un temel amacı internet kullanıcılarına seramik ve banyoya dair aradıkları birçok ürünü, kendilerine en yakın satış noktasını ve ihtiyaç duydukları profesyonel ustaları tek bir platformda sunmaktır.

Sitenin İşleyişi
Kategorilerdeki detaylı arama motorları sayesinde kullanıcılar birçok alternatif içerisinden aradıkları ürünü kolayca bulabilmektedir. Aradığı ürünü bulan kullanıcılarımız ürünü temin edebilecekleri en yakın satış noktasına gitmek için ürün sayfalarındaki bayiye git linkini kullanıp bulundukları il ve ilçe bazında kendilerine en yakın satış noktasına kolaylıkla ulaşabilirler.
Ayrıca Günün Fırsatı bölümümüz sayesinde kullanıcılarımız firmaların ve bayilerin kampanyalı ürünleri hakkında bilgi alabildikleri gibi, sektörden haberlere, seramik ve banyoya dair son trendlere ve ürünlerle ilgili pratik bilgilere de yine Seramikbul.com üzerinden ulaşabilirler.

Seramikbul.com Haziran 2013 itibariyle kullanıcılarına 10.000’i aşkın ürün, birçok alternatif marka ve 1000’e yakın satış noktasını bir arada sunmaktadır.
Seramikbul.com, Seramik ve banyoya dair çok şey...